SAR MiMARLIK

Close

Kurumsal

sar yatay logo w600

Felsefemiz;

1986 yılından beri projelerimizi, tasarladığımız mekanlarda yaşayacak kişilerin yaşam tarzlarına, ihtiyaçlarına dayanarak, çevresel mimari faktörleri göz önünde bulundurarak ve iş programı ile zamanında teslim etmenin önemini bilerek gerçekleştiriyoruz. Karşılıklı iş birliği ve güvene dayalı çalışma en önemsediğimiz prensibimizdir.

 

Çalışma alanlarımız;

Mimari proje tasarımı; Konutlardan, çok birimli otellere, tek bir dükkan biriminden, alışveriş komplekslerine kadar tasarım yapmaktayız.

İç mimari proje tasarımı; Kullanım amacına yönelik, kullanıcının istekleri ve bütcesi göz önünde bulundurularak estetik ve fonksiyonların güzelleştirdiği mekanlar yaratıyoruz.

Dekorasyon; Hayal ettiğiniz mobilyaları yaratabiliyor veya yapacağımız sunumlardan seçeceklerinizle kullanacağınız alanları özelleştiriyoruz.

Uygulama,Kontrol ve Danışmanlık; Çözüm ortaklarımızla tasarımın ilk izinden, uygulamanın son noktasına kadar hizmet vermekteyiz.

 

Ekibimiz;

m.sar

Mualla SAR
Y.MİMAR, Kurucu


                                                                                                                                                    

     1959 yılında Edirne'de doğdu. 1983 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi  Mimarlık Fakültesini bitirip, 1986 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi  Tasarım Bilim Dalı'ndan '' Muğla İli, Bodrum İlçesi, Turgutreis'te yöresel mimari tasarım tasarım özelliklerinin analizi'' konulu tezi ile yüksek lisansını tamamladı.   1986'dan bu yana eşi M.Sait SAR ile birlikte kurduğu Sar Mimarlık ofisinde serbest mimarlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Mualla Sar, bu güne kadar 500'ü aşkın çeşitli mimari projeye imza atmıştır.

 

g.sar

Gizem SAR
İç Mimar ve Çevre Tasarımcısı                                  
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

 

 

 

 

n.budak

Nevin BUDAK

İdari  Asistan

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags
Loading...
Loading...